online browser oyunları

Browser online oyunları
 Seçme Browser Oyunu:
Play Seafight
Seafight - gerçek zamanlı fantastik macera! Yelkenleri aç ve açık denizde tarihi savaşlara! Yüksek denizlerde heyecan verici bir maceranın içine Dalış, deniz savaşları ve tam özgürlük, şöhret ve servet için özlemiyle. Yeni aktarım teknolojisi ile büyüleyici bir hikaye - canlı gerçek oyuncu binlerce karşı oynayabilirsiniz!
Play Dark Orbit
DarkOrbit-gerçek zamanlı çok oyunculu shooter DarkOrbit sadece normal bir alan tarayıcı oyun değil. Firmanızda yolunuzu çalışın ve yabancı galaksilerde yeni sektörlere fethetmek! Eylem deneyimi çok ve gerçek oyuncu binlerce karşı büyüleyici bir oyun.

BC Wars

BC Wars oyun browser mmo tarih öncesi Goldfire Studios belirlenmiş web tarayıcıları için geliştirilmiştir. Hazır tarayıcınızın sağ oynamak için meyve ve av toplama kendi işini bir mağara adamı olarak başlar. zamansız bir efsane diğer Neandertallerde, dinozorların mücadele ol ve kendi mağara inşa. M.Ö. War para ile oynamak için izin veren bir reel ekonomiye sahip ilk tarayıcı oyunudur.

Bu bir sanal ekonomi gerçek para çalmak için var olabilir reel ekonomiye destek ile karakterizedir. Diğer oyuncular ve dinozorlar karşı gerçek zamanlı savaşlar. hiçbir sıfırlar çünkü Obtained'll ve kaybetmek asla az oynayabilir olarak istedikleri içeriği veya eşyalarını etkilenen olmadan.

BC Wars ekran görüntüsü: