online browser oyunları

Browser online oyunları
Browser Oyunları

 Seçme Browser Oyunu:
Play Seafight
Seafight - gerçek zamanlı fantastik macera! Yelkenleri aç ve açık denizde tarihi savaşlara! Yüksek denizlerde heyecan verici bir maceranın içine Dalış, deniz savaşları ve tam özgürlük, şöhret ve servet için özlemiyle. Yeni aktarım teknolojisi ile büyüleyici bir hikaye - canlı gerçek oyuncu binlerce karşı oynayabilirsiniz!
Play Dark Orbit
DarkOrbit-gerçek zamanlı çok oyunculu shooter DarkOrbit sadece normal bir alan tarayıcı oyun değil. Firmanızda yolunuzu çalışın ve yabancı galaksilerde yeni sektörlere fethetmek! Eylem deneyimi çok ve gerçek oyuncu binlerce karşı büyüleyici bir oyun.

Castle Fight

Seal geliştirilen Medya tarafından web tarayıcıları için, Castle Fight ücretsiz bir tarayıcı MMO oyun Filistin'de 1109 yılında ayarlanır. Hıristiyan Haçlılar Arap topraklarının kontrolü için mücadele. Papa Urban II sözleriyle Birinci Haçlı Seferi için Batı dünyasının Deus lo vult ("Tanrı" için çağrıda bulundu), soylular binlerce, suçlular, maceraperestler ve sıradan vatandaşlar olarak Papa'nın çağrısına uyun. Las Cristinas 1099 yılında Kudüs fethetmek için, ağır kayıplar ve şiddetli savaşlar zorluklar şikayetinden sonra yönetilen çapraz. Ama bir kez Holy Land Mesih adına reconquered olmuştur hanedan arasında bireysel davaları hafif gelmeye başlar. Entrikaların ve güç bir zamanlar sıkı bağlarla ordu olduğunu break mücadeleler. Düşmanın Yüz! kontrolü ele alın!
Hazır tarayıcınızda oynamak için bir iki fraksiyona birini seçin ve farklı birimleri ile bir ordu oluşturur. Piyade (piyade herhangi ordusunun belkemiğini oluşturur. Çok diğer piyade birliklerine karşı yakın dövüş etkilidir), Lancers (Onların uzun mızraklar onlara mesafede düşman tutmak ve saflarını ilk ihlali açık) izin Okçular (Okçular ölümcül oklar birkaç dalgaları ile düşman hattından mesafe kapak olabilir. Onlar da peşin düşman zayıflatabilir), Tapınak Şövalyeleri (kılıç ve herhangi bir rakibinin Tapınak Şövalyeleri aşılamak korku zırh usta elleçleme Lord adına düşmanlarına karşı. Onlar kavga acımasızca) veya Saracens (Saracens senin düşmanın belası ve zırh ve kılıç ile deneyimlerini ile ünlü. Bunlar Allah adına onların düşmanları ile mücadele durmaksızın) , Süvari (Bu savaşçı kendi hızlı atları büyük hareketlilik ve hız var. Bu önemli bir avantaj savaşta piyade ile ilgili olan), katiller (katiller gizli bir toplum Ishmaelites vardır. Bu adamlar uzman infiltrasyon bulunmaktadır sabotaj ve cinayet. onun yardım düşmanlarına ait özel binalar sabotaj yapabilecekleriniz), Malta Order (Knights of Malta Order of Knights disiplinli ve iyi niyetle asil oldular. Onlar sizin kale içinde nöbetçi olarak görev katilleri sizi korumak. Malta Sipariş şövalyeleri kampanyalarında kalenin savunma) karışmayan, Varangian (Varangians kuzey millet Zaten sınırsız Onların sadakat ve cesaretleriyle Bizans imparatorlarının korumalığını Onların ünü Earned . Onlar tek binalara yerleştirilmiş olmak mı, değil mi ama Hospitaliters bile önce sabote durumunda kale savun), Spies (bilgi çok önemli bir silahtır. 's casusları size düşman hakkında bilgi toplamak için izin verir. Your seviyesi zeka rakibiniz daha büyük) ve valiler yaymak gerekir vali (olmalıdır. Valiler tahrik ve yeni bir kale kurulması nezaret).

Castle Fight ekran görüntüsü:

TransForce

Transforce (browser oyun transformatörleri) ücretsiz MMO tabanlı strateji Transformers film, Playcomet web tarayıcıları için geliştirilmiştir. Transforce yılında iki fraksiyona Autobots ve Decepticons vardır. Oynatmaya başlamak için, bir iki, ya da kahramanca Autobots veya kötü Decepticons birini seçmelisiniz. Bir dünya başkenti oluşturabilir ve altyapı evrim için gerekli gelişmeye başlar. Sizin kamp robotik implantlar, araştırma, yeni teknolojiler ve malzemeler kaldırılır. Bazı binalar inşa ve metal, cam, vs gibi diğer ders malzemeleri gerektirir. Tarayıcınızın sağ play, Hazır kez gelişimi belirli bir seviyeye veya yüksek bir üne sahiptir, robotların eğitimli olabilir ve onları dönüşüm yoluyla düşmanlarına saldırmak için güçlü olun. Burada savaşçı bir düelloda rekabet arenasında, Fight in. Hiçbir şey kum mücadele ederek boşa olduğunu. O Arena bekçi dövmek gerekir başlamadan önce. Daha sonra diğer oyuncular meydan okuyabilirsiniz. Eğer kazanmak azından şeref madalya aldı, önce, başka ve Arena daha geniş bir dizi alabilirsiniz. Başka bir oyuncu ve sen, ama bonus kazanmak kaydetmek istediğiniz sorunları olduğunu. Eğer meydan ve kaybederseniz, şeref madalyası kaybedersiniz. Kim sıralama top1 Arena her gün onur 500 madalya ile ödüllendirilir olacak oyuncu.


Bir iki hizip birini seçin. Cybertron gezegeni gelen robotlar Autobots hizip, genellikle Transformatörler evrendeki kahramanları vardır. Kahramanca Autobots hizip kötü Decepticons karşı çıkıyor, Transformers yılında antagonistleri. Her ikisi de makineleri, araç ve diğer mekanik nesneler haline dönüştürmek için insansı robotlar vardır. Autobots sivil araçlar, uçak ve askeri araçlara dönüştürülür. Rağmen autobots her zaman Decepticons karşı sayıca az süre Decepticons Dünya'da edilir değildir, onlar, insan ya da daha fazla askeri destek gizleme yerleri bulmak

TransForce ekran görüntüsü:

Neverland Online

Neverland Online 2B flaş MMO tarayıcıdır. Gelişmiş Oak Pasifik Interactive tarafından web tarayıcıları için. Birini seçin dört sınıfın ve işçiliği sistemi araştırıyor, beceri etkileri ve büyük oyun dünyasını sunmaktır. Hazır tarayıcınızın sağ oynamak, Neverland Online becerileri sekiz kategori: Cesaret, metanet, güven, anlayış, hararet, aura, zarafet, sanrı ayrılmıştır.

Seç adresinin sınıfı: Warrior (close menzilli savaş takipçileri), Assassin (uzun mesafe saldırı), Swordman (kılıç uzun ve orta menzilli saldırılar yapabilir), Antik çağın en güçlü sihirbazları Mage (reincarnations) ve Priest (Onlar) yetenekleri şifa vardır.

Neverland Online ekran görüntüsü:

WWII Warfare

İkinci Dünya Savaşı Harp ücretsiz bir tarayıcı oyunu Dünya Savaşı, Playcomet web tarayıcıları için geliştirilen ayarlanır. Eksen vs Müttefikler. İkinci Dünya Savaşı içinde Harp bir ana üs binası ve gerekli altyapı amacıyla düşmanlarına saldırmak ve kaynaklarını çalmak geliştirmek. Müttefikler yeşil kamuflaj ve gri su buharı Eksen asker giyerler. Hangi seçim yan olursa olsun, her iki acımasız savaş ve savaş kadar karıştırılır. Tarayıcınızda Genellikle oyuncu sağ, asker hakkında bilgi alabilirsiniz casusları kullanarak, teknoloji, tesis, bina ve kaynaklar. Ne zaman bir ordu var, er ya da geç diğer oyunculara karşı savaşmak. Sen savunma veya saldırı ancak tüm ordu bağlıdır her iki durumda. Büyük ordu ve yenilgi küçük kazanır. Eğer saldırgan kazanımlar onun temel savunma kaynakları sürebilir. Çok kaynakları korumak önemlidir.

Komutanlar saldırıları ne kadar etkili açısından kuvvetler ve deneyim kazandıkça yol vardır. Onun özellikleri ordu ve artış gruego deneyim aktarılmaktadır. Büyük beceri birçok subay ve nesneler ile geliştirilebilir. Komutanı farklı alanlarda mücadele deneyimi dört puan kazanır: Strength, liderlik, politika ve çekicilik. Orada birimlerinin üç tip piyade, askeri ve hava vardır. Farklı aralığı ile her türü. Tipleri ve aralıkları seçmek için yararlı ve pratik bilgi ve araştırma uygun binalar inşa etmek için gereklidir. Her rütbe savaş gücü artırır.

WWII Warfare ekran görüntüsü:

Innebula

Innebula favori tarayıcınızdan direkt olarak çalınabilecek bir tarayıcı tabanlı MMORPG Free2Play olduğunu. Eğer rekabetçi olabilmek için her gün çok az zaman olarak oynayabilir, çünkü oyun oynanacak sıradan oyuncular için idealdir. Bu özellik, hatta diğer oyun veya MMO arada daha zor oynamak için bile zamanınız olacak sık oyuncular için oyun cazip hale getirmektedir.

Innebula size hangarlar ve uzay gemileri korumak için yerleri de dahil olmak üzere, farklı şeyler oluşturabilirsiniz. Işgali temin de dahil olmak üzere pek çok gemi var, olanlar diğer gezegenlerin (koloni gemiler) veya ana gemi, uzayda herhangi bir yere taşınabilir uzay istasyonu bir tür koloni için.

Innebula oyuncular uzay gemileri, bina ve madenler inşa edebilirsiniz ve daha sonra diğer oyuncularla da senin paylaşır.

Diğer tarayıcı oyunlarına kıyasla Innebula alışılmadık ve grafik tasarım sunan oyuncu nasıl oyun dünyasını keşfetmek istiyor sağlar.

Innebula gerektirmez, indir, diğer oyuncular, dil ve bölgelere göre ayrılmış birçok evrenler ile sohbet etmek için harika bir sohbet sistemi için oynama fırsatı verilmesi de dahil olmak üzere birçok özellik sunuyor.

Grafik 2B ve bir browser oyunu için yaklaşık en iyi biridir.

Innebula tamamen Free2Play ve en sevdiğiniz tarayıcınızdan direkt olarak oynanabilir.

Innebula ekran görüntüsü:

Miss Bimbo

Miss Bimbo her yaştaki kızlar oynamaya geliyor hangi bir web sitesi ve sanal bir moda oyunu. Bunu, bir ömür boyu Bimbo karakter için önemsiyorum. Dünyanın dört bir yanından genç kadınların diğerlerine katılmak ve çok gururlu ve mutlu olabilir bir yerdir. Bimbolandia, kullanıcılar sevdikleri bimbos eğitmek ve beslemek için güvenli ve eğlenceli bir ortamda keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, etkileşim sosyalleşmek ve gençlik ve giyim ile ilgili çeşitli konularda eğitebilirsiniz.

Miss Bimbo bir çok güleceğim. Bu giysi, ayakkabı ve aksesuarları, her türlü kullanarak farklı şekillerde avatar özelleştirebilirsiniz. Bayan Bimbo oyun düşünün sanal dünya ve sosyal ağ iken. Bu oyuncular, birbirleriyle etkileşim en yeni kreasyonlarını tartışmak, moda hakkında konuşmak ya da istediğiniz herhangi bir şey hakkında sohbet edebileceğiniz anlamına gelir. Bu eğlenceli için Bayan Bimbo, her şeyden oyuncular ve arasındaki ilişkiyi geliştirmek için tasarlanmış çeşitli mini oyunlarda sunuyor. Ayrıca, diğer bimbos ile rekabet ve iyi giyimli ve kimin daha popüler olduğunu kimin, ancak ilerleme için, yakışıklı bir erkek arkadaşı, harika bir iş yaşamak ve bulmak için iyi bir yer olmalıdır olabilir.

Oyun aynı zamanda gelişen bir ekonomi sağlar. Giysi ve aksesuarları şeklinde Alımlar ve sanal mal Bayan Bimbo en önemli yönlerinden biridir. Ve satın aldığı farklı markaların çeşitli keyfini unutmayın.
Akıllı, serin ve dünyada şimdiye kadar bu yetenekli havalı kafasız, ol!

Miss Bimbo ekran görüntüsü:

Daha fazla browser oyunları --> 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39