online browser oyunları

Browser online oyunları
Browser Oyunları

 Seçme Browser Oyunu:
Play Seafight
Seafight - gerçek zamanlı fantastik macera! Yelkenleri aç ve açık denizde tarihi savaşlara! Yüksek denizlerde heyecan verici bir maceranın içine Dalış, deniz savaşları ve tam özgürlük, şöhret ve servet için özlemiyle. Yeni aktarım teknolojisi ile büyüleyici bir hikaye - canlı gerçek oyuncu binlerce karşı oynayabilirsiniz!
Play Dark Orbit
DarkOrbit-gerçek zamanlı çok oyunculu shooter DarkOrbit sadece normal bir alan tarayıcı oyun değil. Firmanızda yolunuzu çalışın ve yabancı galaksilerde yeni sektörlere fethetmek! Eylem deneyimi çok ve gerçek oyuncu binlerce karşı büyüleyici bir oyun.

Onverse

Onverse bir online sanal dünya komik insanlar ve büyük şeyler yapmak doludur. sadece profil sayfaları sunan diğer sosyal ağlar aksine, süslemeleri ve araçlar bir ev Onverse 3D, giyim sağlar. Yeni bir sanal yaşam. Gelişmiş Onverse tarafından Mac OSX ve Windows için herkes bir karakter oluşturup girin ve ücretsiz bir daire, çık dışarı ve dünya yeni arkadaşlar edinmek keşfedebilirsiniz. Ne olursa olsun sizin avatar, senin sanal ev en önemli Onverse olduğunu. Bu süslemek ve kendi arama oyundur. bir partiye davet edin ya da yapmak toplantıları sizi maceraya atlamak önce. Herkes bir apartman Onverse ilk kez bağlamak zorundadır. Her iki Hub Volcano Adası olarak bulunmaktadır. boş bulun ve satın alın. Ne zaman daire Eşyalarını tarafından ezilmiş olduğunu, belki de konut genişletmek zamanı. Volcano Adası olarak farklı türleri, şekil, boyut ve yerleri evleri bulunabilir. konaklar için bungalov seçin.

Onverse ekonomisi oyuncu puan (Onverse ücretsiz para ile ikili bir sistem ile çalışır. It oyun yapar veya araçlarını kullanarak. Bu oyunu objelerin daha fazla veya daha az, yarısı) satın almak ve sikke (Nakit Paraları kullanılabilir Bu nadir ve özel öğeler, evcil hayvan ve ev satın almak için kullanılan kredi para birimi vardır.. Bu satın alma ya da özel etkinlikler ve promosyonları katılarak alabilirsiniz.). Ziyaret Hub, temel sosyal Onverse Aera. Yeni giysiler veya dekoratif öğeler için, bu nerede olacak arıyoruz. Ayrıca bir gece kulübünde köpekbalıkları ile büyük bir akvaryum ile çevrilidir. Veya keşfetmek, Volcano Adası, bir evin bir tropikal ada, ziyaret korsan mağaralar ve yanardağ ziyaret edin. Bir yer macera yaşamak dolu.

Onverse ekran görüntüsü:

Escaria

Escaria Inqnet GmbH tarafından geliştirilen bir tarayıcı MMORPG vardır. Romalılar ve Vikingler: Oyuncular oyunun iki medeniyetlerinden birini seçmelisiniz. Bütün bir ada, gelişen ekonomi yöneten ve birçok diğer oyuncularla etkileşime girebilir. Raybalama başka yükleme yapmaya gerek kalmadan, sevdiğiniz tarayıcınızdan direkt olarak oynayabilirsiniz. Oyuncular, kendi adalar genişletmek diğer oyuncular saldırı ve çok daha fazlası.
Orada bir mikro işlem sistemi ve oyuncuların birçok içeriğe erişmek için bir prim hesabına abone olabilirsiniz.
Grafik stili bazı güzel animasyonlar, basit ve renklidir.

Escaria ekran görüntüsü:

Rangers Land

Gelişmiş Media GmbH Seal ile Internet tarayıcıları için, Rangers Land sizin için bir eylem strateji oyunu ile bir kovboy olarak ücretsiz Vahşi Batı'da son deneyimi yaşayabileceği bir tarayıcı mmo olduğunu. Big River çeteler arasında çatışmalar bekliyor. ova boyunca yürüyün ya da hukuk ve düzenin sorumludur kendi çözüm bulmak. komşularınız düşman çetelerine karşı istihdam savun. Dağıtın gıda, bitki distills mısır viski ve başlangıç ticaret. Ancak, gerçek bir silâhlı soyguncu gerek duygu. Bir kaç erkek ve diğer kovboy yüz. Capture kaynaklarını ve kendi çanta doldurun. Ne zaman yerleşim seçin "Rancho" bir nesne seçenekleri gitmek olarak görünecektir. Sen binaların daha fazla savunma anlamına gelecektir birçok türleri oluşturabilirsiniz. Mümkün tahıl, bira, viski ya da sığır gibi ürünler üretmek, daha sonra satmak olduğunu. Için, insanlar ücretsiz tedavi edilecek ek olarak, daha fazla erkek upueden ve donanımları, ve ne zaman bir doktor var.

Hazır tarayıcınızın sağ oynamak, oyunu gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Eğer ovalar veya yerleşim üzerinde iseniz Kişisel karavan, sadece saldırıya olabilir her zaman güvenli şehirler olmak. ne zaman senin karavan hala prairies üzerinde, bir şehre ulaşıncaya kadar saldırıya olabilir kopacak olursa. bağlıyken her dört saatte kesilir Kişisel yerleşim her an saldırıya olabilir. Altı farklı kentlerde, her biri farklı seçenekleri ve silah kaynaklarının yanı sıra, farklı fiyatlarla vardır. Her bankada,) karavan ve bir salon için, silah, teçhizat postane (pazar bulacaktır.

Rangers Land ekran görüntüsü:

Castle Fight

Seal geliştirilen Medya tarafından web tarayıcıları için, Castle Fight ücretsiz bir tarayıcı MMO oyun Filistin'de 1109 yılında ayarlanır. Hıristiyan Haçlılar Arap topraklarının kontrolü için mücadele. Papa Urban II sözleriyle Birinci Haçlı Seferi için Batı dünyasının Deus lo vult ("Tanrı" için çağrıda bulundu), soylular binlerce, suçlular, maceraperestler ve sıradan vatandaşlar olarak Papa'nın çağrısına uyun. Las Cristinas 1099 yılında Kudüs fethetmek için, ağır kayıplar ve şiddetli savaşlar zorluklar şikayetinden sonra yönetilen çapraz. Ama bir kez Holy Land Mesih adına reconquered olmuştur hanedan arasında bireysel davaları hafif gelmeye başlar. Entrikaların ve güç bir zamanlar sıkı bağlarla ordu olduğunu break mücadeleler. Düşmanın Yüz! kontrolü ele alın!
Hazır tarayıcınızda oynamak için bir iki fraksiyona birini seçin ve farklı birimleri ile bir ordu oluşturur. Piyade (piyade herhangi ordusunun belkemiğini oluşturur. Çok diğer piyade birliklerine karşı yakın dövüş etkilidir), Lancers (Onların uzun mızraklar onlara mesafede düşman tutmak ve saflarını ilk ihlali açık) izin Okçular (Okçular ölümcül oklar birkaç dalgaları ile düşman hattından mesafe kapak olabilir. Onlar da peşin düşman zayıflatabilir), Tapınak Şövalyeleri (kılıç ve herhangi bir rakibinin Tapınak Şövalyeleri aşılamak korku zırh usta elleçleme Lord adına düşmanlarına karşı. Onlar kavga acımasızca) veya Saracens (Saracens senin düşmanın belası ve zırh ve kılıç ile deneyimlerini ile ünlü. Bunlar Allah adına onların düşmanları ile mücadele durmaksızın) , Süvari (Bu savaşçı kendi hızlı atları büyük hareketlilik ve hız var. Bu önemli bir avantaj savaşta piyade ile ilgili olan), katiller (katiller gizli bir toplum Ishmaelites vardır. Bu adamlar uzman infiltrasyon bulunmaktadır sabotaj ve cinayet. onun yardım düşmanlarına ait özel binalar sabotaj yapabilecekleriniz), Malta Order (Knights of Malta Order of Knights disiplinli ve iyi niyetle asil oldular. Onlar sizin kale içinde nöbetçi olarak görev katilleri sizi korumak. Malta Sipariş şövalyeleri kampanyalarında kalenin savunma) karışmayan, Varangian (Varangians kuzey millet Zaten sınırsız Onların sadakat ve cesaretleriyle Bizans imparatorlarının korumalığını Onların ünü Earned . Onlar tek binalara yerleştirilmiş olmak mı, değil mi ama Hospitaliters bile önce sabote durumunda kale savun), Spies (bilgi çok önemli bir silahtır. 's casusları size düşman hakkında bilgi toplamak için izin verir. Your seviyesi zeka rakibiniz daha büyük) ve valiler yaymak gerekir vali (olmalıdır. Valiler tahrik ve yeni bir kale kurulması nezaret).

Castle Fight ekran görüntüsü:

TransForce

Transforce (browser oyun transformatörleri) ücretsiz MMO tabanlı strateji Transformers film, Playcomet web tarayıcıları için geliştirilmiştir. Transforce yılında iki fraksiyona Autobots ve Decepticons vardır. Oynatmaya başlamak için, bir iki, ya da kahramanca Autobots veya kötü Decepticons birini seçmelisiniz. Bir dünya başkenti oluşturabilir ve altyapı evrim için gerekli gelişmeye başlar. Sizin kamp robotik implantlar, araştırma, yeni teknolojiler ve malzemeler kaldırılır. Bazı binalar inşa ve metal, cam, vs gibi diğer ders malzemeleri gerektirir. Tarayıcınızın sağ play, Hazır kez gelişimi belirli bir seviyeye veya yüksek bir üne sahiptir, robotların eğitimli olabilir ve onları dönüşüm yoluyla düşmanlarına saldırmak için güçlü olun. Burada savaşçı bir düelloda rekabet arenasında, Fight in. Hiçbir şey kum mücadele ederek boşa olduğunu. O Arena bekçi dövmek gerekir başlamadan önce. Daha sonra diğer oyuncular meydan okuyabilirsiniz. Eğer kazanmak azından şeref madalya aldı, önce, başka ve Arena daha geniş bir dizi alabilirsiniz. Başka bir oyuncu ve sen, ama bonus kazanmak kaydetmek istediğiniz sorunları olduğunu. Eğer meydan ve kaybederseniz, şeref madalyası kaybedersiniz. Kim sıralama top1 Arena her gün onur 500 madalya ile ödüllendirilir olacak oyuncu.


Bir iki hizip birini seçin. Cybertron gezegeni gelen robotlar Autobots hizip, genellikle Transformatörler evrendeki kahramanları vardır. Kahramanca Autobots hizip kötü Decepticons karşı çıkıyor, Transformers yılında antagonistleri. Her ikisi de makineleri, araç ve diğer mekanik nesneler haline dönüştürmek için insansı robotlar vardır. Autobots sivil araçlar, uçak ve askeri araçlara dönüştürülür. Rağmen autobots her zaman Decepticons karşı sayıca az süre Decepticons Dünya'da edilir değildir, onlar, insan ya da daha fazla askeri destek gizleme yerleri bulmak

TransForce ekran görüntüsü:

Neverland Online

Neverland Online 2B flaş MMO tarayıcıdır. Gelişmiş Oak Pasifik Interactive tarafından web tarayıcıları için. Birini seçin dört sınıfın ve işçiliği sistemi araştırıyor, beceri etkileri ve büyük oyun dünyasını sunmaktır. Hazır tarayıcınızın sağ oynamak, Neverland Online becerileri sekiz kategori: Cesaret, metanet, güven, anlayış, hararet, aura, zarafet, sanrı ayrılmıştır.

Seç adresinin sınıfı: Warrior (close menzilli savaş takipçileri), Assassin (uzun mesafe saldırı), Swordman (kılıç uzun ve orta menzilli saldırılar yapabilir), Antik çağın en güçlü sihirbazları Mage (reincarnations) ve Priest (Onlar) yetenekleri şifa vardır.

Neverland Online ekran görüntüsü:

Daha fazla browser oyunları --> 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39