online browser oyunları

Browser online oyunları
 Seçme Browser Oyunu:
Play Seafight
Seafight - gerçek zamanlı fantastik macera! Yelkenleri aç ve açık denizde tarihi savaşlara! Yüksek denizlerde heyecan verici bir maceranın içine Dalış, deniz savaşları ve tam özgürlük, şöhret ve servet için özlemiyle. Yeni aktarım teknolojisi ile büyüleyici bir hikaye - canlı gerçek oyuncu binlerce karşı oynayabilirsiniz!
Play Dark Orbit
DarkOrbit-gerçek zamanlı çok oyunculu shooter DarkOrbit sadece normal bir alan tarayıcı oyun değil. Firmanızda yolunuzu çalışın ve yabancı galaksilerde yeni sektörlere fethetmek! Eylem deneyimi çok ve gerçek oyuncu binlerce karşı büyüleyici bir oyun.

Travian

Sen Travianda üç kabileleri: Romalılar, Galyalılar ve Cermenler arasında seçebilirsiniz. Her kabile avantaj ve dezavantajları ve askeri bulunuyor da çok farklı. O mükemmel size uyan kabile seçmek önemlidir.

Roma

Roma İmparatorluğu Travian olan en kolay yeni başlayanlar tarafından oynanır içinde kabile olduğunu. Romalılar yapı ve koordinasyon Masters at toplumsal ve teknolojik gelişim yüksek seviyesi yüzünden. Ayrıca, kendi birliklerini Travianda seçkin bir parçasıdır.
Çok dengeli ve yararlı atak ve savunma. Bu çeşitli Roma askerlerinin garanti etmek için çok uzun bir süre için ve eğitim pahalı eğitilmiştir. Bunlar piyade yaşayan bir efsane, ama düşman süvari karşı savunma olarak diğer kabilelerin kadar iyi değil.
Bu oyuncular ve yeni başlayanlar için kimin tam olarak ne oynamak istiyorum bilmiyorsanız, Romalılar ideal seçimdir.

Özel

* Yükseltebilir veya aynı anda bir bina ve kaynak alanı genişletmek
* Şehir Duvar yüksek bir savunma bonus veriyor
* Satıcılar kaynakların 500 adet taşıyabilir (Hız: 16 alanlar / saat)
* Çok güçlü piyade, ortalama süvari
* Geliştirme pahalı ve uzun zaman alır.


Galyalılar

Galyalılar en Travianda üç kabileleri barışçı vardır. Kendi birliklerini mükemmel bir savunma, ama onların yeteneklerine saldırı hala diğer iki kabile ile rekabet edebilecek eğitilmiştir. Galyalılar ve atlarını onların hızı için ünlüdür binici doğarlar. Bu onların binici tam olarak nerede ve en çok hasara neden olabilir hızla onlara bakmak düşman vurmak anlamına gelir.

Bu kabile çok savunmak, ama saldırgan bir taktik de mümkündür kolaydır. Bu (savunma veya saldırgan, yalnız kurt veya güvenilir yardımcı, tüccar ya da soyguncu, piyade veya süvari, yerleşimci ya da fatihi), ancak deneyim ve yetenek biraz ihtiyacı fırsat olası stratejik yön olarak gelişmeye verir. Yine de, yeni başlayanlar için de bir kabile!

o özel

* Hız bonus: En hızlı asker oyunda
* Çit ortalama bir savunma bonus veriyor
* Satıcılar kaynakların 750 adet taşıyabilir (Hız: 24 alanlar / saat)
* Cranny iki kat büyük
* Pahalı kuşatma silahları
* Ucuz yerleşimciler / li>


Töton

Cermenler en saldırgan kabile vardır. Kendi birliklerini kötü üne sahip ve öfke ve cinnet ne zaman saldırı için korkuyorlardı. Onlar etrafında bir yağma horde olarak, hatta ölüm korkmuyorum taşıyın.

Ancak, Galyalılar ve Romalılar kendilerine hız ve savunma zayıf olmasına neden askeri disiplin eksikliği. Cermenler mükemmel bir seçimdir agresif ve tecrübeli oyuncular için!

Özel

* Plunder bonus: Düşman crannies sadece gizler Travian sürüm 2.5 ve 3 normal miktarın% 66 ve Travian sürümü 3.5 'normal miktarın 80%.
* Toprak duvar neredeyse ama yok edilemez sadece minimal bir savunma bonusu verir
* Satıcılar kaynakların 1.000 adet taşıyabilir (Hız: 12 alan / saat)
* Ucuz olan mükemmel Yağmacılık olan hızlı asker
* Zayıf savunma

Travian ekran görüntüsü: